menu Pokaż opcje

Wyświetlane elementy – jak dostosować licznik?

Swój licznik możesz dostosować według własnych potrzeb. W zakładce “Wyświetlane elementy” możesz ostatecznie wizualnie przygotować licznik. Możesz tutaj dodać tekst jaki ma się wyświetlać przed licznikiem, ograniczyć liczbę wyświetlanych pól i według własnych upodobań nazwać poszczególne etykiety, nawet w języku obcym.

Edycja licznika jest tu banalnie prosta.

  1. W pozycji “tekst przed licznikiem” możesz dodać tekst jaki ma się wyświetlać nad licznikiem wizualnym.
  2. Wyświetlanie pól licznika to opcja dzięki, której możesz ograniczyć liczbę wyświetlanych pól. Odznaczając checkbox np. przy sekundach sprawimy, że nasz licznik będzie składał się już tylko z 3 pól (06 06 18) a nie czterech (06 06 18 32) jak to było domyślnie.
  3. Wyświetlanie i tekst etykiet jest opcją dzięki, której możesz  sam dopasować sobie tekst jaki widnieje pod polem licznika, a właściwie co oznacza to pole jak również za pomocą checkboxa możesz sprawić, że pod polem nie będzie żadnego tekstu. Sam decydujesz co i w jakim języku napiszesz.

Poniżej przykład licznika, w którym zrezygnowano z pola licznika określającego minuty oraz nazwy pola określającego godziny.

Wyświetlanie i tekst etykiet, a także tekst przed licznikiem jest opcją dzięki, której możesz  sam dopasować sobie tekst jaki widnieje pod polem licznika, czy też nad samym licznikiem. Sam decydujesz co i w jakim języku napiszesz. Jeśli Twoja strona/oferta skierowana jest do osób z zagranicy możesz bez problemu użyć wyrazów w innym niż polskim języku.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie ze strony oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. OK, rozumiem