menu Pokaż opcje

Jak stworzyć licznik z przyciskiem Call To Action?

Jeśli chcesz stworzyć na stronie pasek u góry lub na dole z licznikiem i przyciskiem wezwania do akcji, postępuj według instrukcji.

Zaloguj się do beTimes.pl.

Dodaj nowy licznik:

Wpisz nazwę licznika i wybierz sposób sprawdzania użytkowników, kliknij dalej:

W zależności od potrzeb wybierz rodzaj licznika. Ja w tym przykładzie użyję odliczania do sztywnej daty. Kliknij dalej:

W zależności od potrzeb wybierz, co stanie się po zakończeniu odliczania. Kliknij dalej:

UWAGA! Opcja dodania przycisku CTA do licznika jest możliwa tylko wtedy, kiedy licznik jest przyklejony do góry albo przyklejony do dołu. Wybierz więc, gdzie chcesz umieścić licznik. Ja w tym przykładzie użyję opcji przyklejony do góry:

Możesz zmienić wygląd licznika, ustawić swoje kolory, styl itd. PAMIĘTAJ: jeśli chcesz, żeby licznik i przycisk zadziałały, klient musi je zauważyć. Dobrze, żeby miały kontrastowy kolor i wyróżniały się na stronie. Dobrze jest więc ustawić tło licznika w kolorze, który będzie wyraźnie widoczny na stronie. Możesz wykorzystać gotowe schematy kolorów. Kiedy skończysz, kliknij dalej.

Jeśli chcesz umieścić przycisk razem z licznikiem, zaznacz opcję zaznacz przycisk wezwania do akcji CTA. Przycisk pojawi się w prawym, górnym rogu:

Jeśli zjedziesz trochę niżej, możesz edytować tekst na przycisku, dodać swój link oraz zdecydować, czy link będzie odsyłał do nowego okna, czy nie. Kiedy wszystko ustawisz, kliknij dalej.

I tyle. Teraz wystarcz tylko wkleić kod, który wygenerował betimes, na samej górze Twojej strony:

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie ze strony oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. OK, rozumiem