menu Pokaż opcje

Licznik cykliczny, dzienny

Ten rodzaj cyklicznego licznika, stworzony został z myślą o sklepach internetowych. Umożliwia ustawienie odliczania do konkretnej godziny, każdego dnia.

W sklepach internetowych, paczki zazwyczaj są wysyłane razem, o jednej godzinie. Np o 16.. jeśli ktoś złoży zamówienie po godzinie 16, to wysyła nastąpi najwcześniej następnego dnia.

Dlatego warto konkretnie odliczać klientowi, ile jeszcze czasu mu zostało dziś, na dokonanie zakupów, aby mieć gwarancję, że paczka dotrze już jutro.

Ustawienia

Licznik w swoich ustawieniach głównych podobnie jak inne rodzaje licznika ma możliwość sprawdzania użytkowników po Cookie, parametrze IP czy e-mail. Jednak w przeciwieństwie do pozostałych tylko sprawdza użytkowników i nie weryfikuje czy taki użytkownik już był.

Innymi słowy nie jest to rodzaj licznika jaki chcielibyśmy użyć typowo w promocji One Time Offer. Jest on za to przydatny np. jak podano wyżej w sklepach inetrnetowych odliczając klientowi, ile jeszcze czasu mu zostało dziś, na dokonanie zakupów, aby mieć gwarancję, że paczka dotrze już jutro, lub po prostu w przypadku gdy chcemy promocję ograniczyć czasowo.

Tworząc ten licznik należy w zakładce “Rodzaj licznika” wybrać “*Cykliczny codzienny”

Masz możliwość wybrania, w których dniach dokładnie ma się wyświetlać taki licznik. Wystarczy zaznaczyć lub odznaczyć checkbox obok danego dnia. Dzięki temu, możesz ukryć licznik np. w dni weekendowe.

W aktywnych dniach, możesz ustawić w jakich godzinach od do ma się pojawiać licznik.

Jeśli przykładowo ustawisz dni od poniedziałku do czwartku i codziennie wyświetlanie od godziny 6:00 do 16:00, to każdego dnia licznik pokaże się dopiero po godzinie 6 i zniknie po 16. W godzinach od 16 do 6 – nie będzie widoczny.

Jeśli klient wejdzie na stronę o godzinie 12:30, to na liczniku, zobaczy czas 3:30.

 

Kategoria:
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie ze strony oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. OK, rozumiem