menu Pokaż opcje

Jak dodać swoją domenę do landingów beTiMES?

Jak skonfigurować domenę?

Przejdź do zakładki Domeny.

Kliknij Dodaj domenę.

Wpisz swoją domenę i kliknij kontynuuj. Najlepiej nie przekierowuj całej domeny, bo Twoja strona przestanie działać. Czyli np. zamiast betimes.pl wpisałem site.betimes.pl. W ten sposób przekierujesz na landingi tylko subdomenę.

Pojawi się taki komunikat:

Musisz teraz zalogować się w miejsce, w którym masz wykupioną domenę. Tam musisz odnaleźć miejsce z DNS-em i dodać nowy rekord DNS. Jeśli kompletnie nie wiesz, o czym mówię, napisz do swojego hostingu albo do nas – nie jestem w stanie napisać tutaj instrukcji, bo w każdym panelu wygląda to inaczej. Dodaj rekord, który widać poniżej:

Kiedy to zrobisz kliknij Zrobione. Jeśli domena nie zacznie działać od razu, bez obaw – aktualizacja DMS-ów może trwać nawet 24 godziny.

Kiedy domena będzie poprawnie podłączona, pojawi się obok niej zielona ikona.

Jak opublikować landing z własną domeną?

Kiedy domena jest podłączona, możesz jej używać przy tworzeniu swoich landingów. Domenę zmienisz w Dashboardzie.

Domyślnie landingi ustawiają taki adres:

Żeby go zmienić kliknij w opcje publikacji:

Kliknij Zmień URL.

Z rozwijanej listy wybierz domenę. W ścieżce wpisz cokolwiek chcesz (najlepiej żeby wspierało SEO). Kliknij Zapisz zmiany. Gotowe!

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie ze strony oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. OK, rozumiem