menu Pokaż opcje

Dashboard, testy A/B, kody javascript oraz ustawienia landinga

Kiedy wejdziesz na stronę landingów, pojawi Ci się lista Twoich stron lądowania.

Kiedy klikniesz w jeden z landingów, zostaniesz przekierowany do dashboardu.

Dashboard

Na dashboardzie widzisz, ile osób odwiedziło twojego landinga, ile leadów przybyło z tej strony, jaka była konwersja i, jeśli przez landing sprzedajesz, ile było sprzedaży.

Widać tam też wykres, który pokazuje ilość leadów (czerwona linia) oraz ilość wizyt (niebieska linia) na przestrzeni wybranego okresu.

Test A/B

Tutaj możesz tworzyć testy A/B. To znaczy, że możesz skopiować główny landing i w skopiowanej wersji zmienić jedną rzecz, np. kolor przycisku CTA. Dzięki temu będziesz mógł sprawdzić, która wersja daje większą konwersję.

W tej zakładce możesz ustawić, kiedy test ma się zakończyć:

  • ręcznie
  • automatycznie po X wizytach
  • automatycznie po X konwersjach
  • automatycznie po X dniach

Kody javascript

W tym miejscu możesz wkleić niezbędne dla Ciebie kody javascript, np:

  • kod Google Analytics
  • kod Facebook Pixel
  • kod Hotjar
  • kod systemu mailingowego

Żeby dodać kod kliknij dodaj kod, a następnie wpisz nazwę, treść kodu, wybierz pozycję, stronę, na której kod ma się znajdować i zaznacz, czy kod ma być włączony, czy wyłączony. Po uzupełnieniu wszystkiego kliknij dodaj.

Ustawienia

Ostatnia zakładka to ustawienia.

Ustawienia

Możesz tutaj włączyć powiadomienia e-mail o leadach, zmienić dynamiczny tekst na stronie po konwersji na dane z leada oraz wyłączyć indeksowanie, jeśli nie chcesz, żeby landing był widoczny w wyszukiwarce.

Infobar

Tutaj możesz włączyć pasek z informacją i przyciskiem. Ustawisz tutaj wygląd paska, tekst, który ma się na nim znajdować, tekst na przycisku oraz odnośnik po kliknięciu przycisku.

Harmonogram

Tu możesz ustawić, od kiedy do kiedy landing będzie aktywny oraz ustawić przekierowanie po zakończeniu kampanii.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie ze strony oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. OK, rozumiem