menu Pokaż opcje

Jak opłacić abonament w beTimes.pl?

Jeśli skończył Ci się darmowy okres testowy lub abonament po zalogowaniu do serwisu beTimes.pl zobaczysz wyraźny komunikat o braku dostępu.

Kliknij w którąś z ikonek “Opłać abonament” i dokonaj płatności aby dalej móc w pełni korzystać z swojego konta.

Jeżeli natomiast chcesz dokonać opłaty abonamentu przed czasem, dopóki konto jest jeszcze aktywne wystarczy, że wejdziesz w zakładkę “Ustawienia” dalej “Płatności”.

Dalej kliknij w ikonkę “Zapłać” jeśli system zaproponował Ci wariant abonamentu lub w ikonkę “Opłać abonament” jeśli nie będziesz miał żadnej propozycji.

W następnym kroku jeśli do tej pory nie miałeś okazji wybrać odpowiedniego dla Ciebie wariantu abonamentu system przekieruje Cię do strony gdzie będziesz mógł wybrać idealny plan. Do wyboru masz opłatę za jeden miesiąc lub opłatę roczną, która wychodzi nieco korzystniej bo 10% taniej.

Aby wybrać abonament który najbardziej Cie interesuje i móc go opłacić kliknij w ikonkę “Wybierz plan” przy  wariancie, który wybrałeś.

W kolejnym etapie jeśli do tej pory nie podawałeś w ustawieniach danych fakturowych zostaniesz poproszony o ich uzupełnienie.

Faktura może zostać wystawiona albo na firmę albo na osobę prywatną. W zależności od tego jaką formę wybierasz zaznacz odpowiedni checkbox.

Wszystkie widoczne na formularzu pola są obowiązkowe i należy je wypełnić aby móc przejść do kolejnego etapu i opłacić abonament. Wybierając fakturę na firmę zwróć uwagę, że masz do wyboru dwa warianty faktury VAT

  1. Polska- VAT 23%
  2. odwrotne obciążenie 0%.

Po wprowadzeniu danych kliknij “Dalej”.

W kolejnym etapie – podsumowaniu możesz pobrać sobie fakturę proformę, właściwa faktura natomiast zostanie automatycznie wystawiona po opłaceniu abonamentu i wysłana na Twój adres e-mail. Będzie też ona dostępna z możliwością pobrania w zakładce “Płatności”  po zalogowaniu do serwisu beTimes.pl.

Przedostatni etap to podsumowanie całej płatności. Dokładnie sprawdź czy wprowadzone dane fakturowe są poprawne a wybrany plan tym, który chciałeś wybrać. Jeśli chciałbyś na tym etapie dokonać zmian zarówno w wyborze planu jak i danych do faktury wystarczy, że klikniesz w odpowiednią ikonkę “zmień plan” lub “zmień dane”.

Jeśli jednak wszystko jest w porządku to możesz pobrać sobie fakturę proformę lub przejść do płatności online klikając w “Zapłać teraz”.

Po kliknięciu w zapłać teraz system przekieruje Cię do systemu płatności online.

 

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie ze strony oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. OK, rozumiem